Kim jesteśmy i co znaczy "Culaccino"?

Dwójka kelnerów obsługująca stojący za nimi bar mobilny

Otóż jesteśmy małżeństwem, rodzicami, psiarzami, ale przede wszystkim jesteśmy miłośnikami Włoch! Lubimy wszystko co włoskie. Tak się jakoś składa, że przynajmniej raz w roku tam jesteśmy. Cenimy sobie włoską tradycję, bogatą historię, uprzejmość i zadowolenie z życia! Lubimy też dobrze zjeść, napić się i pobawić. Italia udzieliła nam się na tyle mocno, że nawet nasza córka ma na imię Bianka.

Podczas jednej z naszych podróży zapragnęliśmy przenieść kawałek słonecznej Italii wprost do Polski! I tak oto z naszego zamiłowania do włoskiej kuchni i designu zrodził się pomysł odrestaurowania włoskiego klasyka motoryzacji Piaggio Ape i jego zamiany w bar mobilny serwujący oryginalne włoskie wino musujące! Mobilny o włoskich korzeniach zdecydowanie musiał otrzymać nazwę rodem z Italii. W ten sposób powstał Culaccino The Prosecco Van.

Zastanawiacie się, co to jest Culaccino i jak się „to” wymawia?

Baner culaccino na tle którego widac cień dwóch rąk z winem prosecco

Już tłumaczymy:

To idiom włoski. Nic innego, jak ślad na stole, jaki pozostawia po sobie szklanka twojego ulubionego, schłodzonego trunku!

Serwując bąbelki z Culaccino The Prosecco Vana mamy nadzieję, że nasza obecność na twojej imprezie wprawi wszystkich w dobry nastrój, wywoła uśmiech na twarzy niejednego gościa i zostawi w pamięci swój ślad, czyli CULACCINO! Nasza propozycja cieszy się ogromną popularnością jako mobilny bar na wesele