Kim jesteśmy?

Otóż jesteśmy małżeństwem, rodzicami, psiarzami, ale przede wszystkim jesteśmy miłośnikami Włoch! Lubimy wszystko co włoskie. Tak się jakoś składa, że przynajmniej raz w roku tam jesteśmy. Cenimy sobie włoską tradycję, bogatą historię, uprzejmość i zadowolenie z życia! Lubimy też dobrze zjeść, napić się i pobawić. Italia udzieliła nam się na tyle mocno, że nawet nasza córka ma na imię Bianka.

Podczas jednej z naszych podróży zapragnęliśmy przenieść kawałek słonecznej Italii wprost do Polski! I tak oto z naszego zamiłowania do włoskiej kuchni i designu zrodził się pomysł odrestaurowania włoskiego klasyka motoryzacji Piaggio Ape i jego zamiany w mobilny bar serwujący oryginalne włoskie wino musujące! Mobilny bar o włoskich korzeniach zdecydowanie musiał otrzymać nazwę rodem z Italii. W ten sposób powstał Culaccino The Prosecco Van.

Zastanawiacie się, co to jest Culaccino i jak się „to” wymawia?

Już tłumaczymy:

To idiom włoski. Nic innego, jak ślad na stole, jaki pozostawia po sobie szklanka twojego ulubionego, schłodzonego trunku!

Serwując bąbelki z Culaccino The Prosecco Vana mamy nadzieję, że nasza obecność na twojej imprezie wprawi wszystkich w dobry nastrój, wywoła uśmiech na twarzy niejednego gościa i zostawi w pamięci swój ślad, czyli CULACCINO!