Mobilny bar na wesele

Uwierzcie nam, że dobrze wiemy, co znaczy organizacja wesela, jaki to ważny i wyjątkowy dzień. My taki wspaniały dzień mamy już za sobą. Sami zorganizowaliśmy swoje wesele a później mieliśmy epizod w postaci organizacji wesela dla klientów, dlatego doskonale wiemy, że dobór oryginalnych i zarazem praktycznych atrakcji nie jest prosty.

Na szczęście z pomocą możemy przyjść my. Nie ważne, czy organizujesz duże wesele w hotelu czy skromne przyjęcie w ogrodzie. Mobilny bar na wesele Culaccino The Prosecco Van jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki nam uroczystość przywitania pary młodej może wyglądać zupełnie inaczej niż dotychczas. Zamiast zwykłego białego wina (mieszanka szczepów) wasi goście mogą napić się oryginalnego włoskiego wina musującego Prosecco lub Glera Frizzante (w zależności od wybranego pakietu).

Obsłużymy powitanie gości i pary młodej. Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa mobilnego baru na wesele zapewni bąbelki podczas trwania przyjęcia. Możemy też umilić gościom czas przygotowując i serwując drinki na bazie Prosecco tj. Aperol Spritz, Hugo czy Bellini.

Kelnerka podająca dwa kieliszki z winem prosecco z truskawkami

Uroki naszego mobilnego baru na wesele

Nasz mobilny bar na wesele jest świetnym tłem do sesji zdjęciowych oraz fantastyczną motoryzacyjną atrakcją dla dzieci. Dodatkowo aranżacja strefy wypoczynkowej w postaci leżaków, stolików i kwiatów sprawi, że żaden z gości nie pozostanie obojętny na wdzięki naszego pojazdu.

Dzięki niedużym rozmiarom i mobilności miejsce pracy vana nie ma znaczenia. Bar mobilny na wesele Culaccino The Prosecco Van dojedzie wszędzie. Od ceremonii zaślubin przed kościołem czy urzędem, po altanę w ogrodzie aż po szczere pole ze stodołą w tle.

Możliwości naszego baru mobilnego jest naprawdę wiele! Wolisz samoobsługę, inne rodzaje napojów, kawę z ekspresu a może włoskie przekąski? To też nie problem.

Powiedz nam, czego potrzebujesz i jakie masz marzenia a my je spełnimy! No prawie. Wspólnie ustalimy, jak ma wyglądać TEN dzień i dołożymy wszelkich starań, żeby sprostać waszym wymaganiom. Dołącz do grona zadowolonych klientów z usług naszego mobilnego baru.

Niebieski prosecco van ulokowany bezpośrednio przed salą weselną