Mobilny bar, któremu nie sposób się oprzeć!

Polecamy nasz bar mobilny Culaccino The Prosecco Van. To legendarny włoski trójkołowiec Piaggio Ape P501 rocznik ’79. Odrestaurowany z najwyższą starannością, przy zachowaniu oryginalnych części i przekształcony w unikalny koncept – mobilnego baru z winem. Nieduży pod względem wielkości, ale ogromny ze względu na możliwości! Na pokładzie znajduje się lodówka na chłodzone, zakorkowane, wyborne butelki Prosecco, jak również 3 nalewaki, dzięki czemu może serwować 3 różne napoje jednocześnie. Tylna strefa baru mobilnego to dodatkowa powierzchnia, która może posłużyć jako miejsce do przygotowania drinków lub strefa dekoracji.

Bar mobilny Culaccino The Prosecco Van jest samowystarczalny. Może stanąć praktycznie wszędzie – wystarczy mu zwykłe zasilanie do prądu.

Niebanalny wygląd, kompaktowy rozmiar i mobilność auta to jego kolejne atuty. Dojedzie w każdy zakątek Polski i stworzy niezapomniany włoski klimat dla ciebie i twoich gości.

Profesjonalna obsługa mobilnego baru zadba o miłą atmosferę, której dopełnieniem będzie aranżacja strefy wypoczynkowej wokół pojazdu (leżaki, stoliki, kwiaty). Nasza usługa bardzo często sprawdza się jako mobilny bar na wesela. Nie wierzysz? Przekonaj się!