Culaccino The Prosecco Van to oryginalny pomysł, któremu nie sposób się oprzeć!

Polecamy nasz Culaccino The Prosecco Van. To legendarny włoski trójkołowiec Piaggio Ape P501 rocznik ’79. Odrestaurowany z najwyższą starannością, przy zachowaniu oryginalnych części i przekształcony w unikalny koncept – mobilnego baru z winem. Nieduży pod względem wielkości, ale ogromny ze względu na możliwości! Posiada 3 nalewaki, dzięki czemu może serwować 3 różne napoje jednocześnie. Dodatkowo, ma na pokładzie lodówkę na 32 schłodzone, zakorkowane, wyborne butelki wina Prosecco. Tylna strefa auta to dodatkowa powierzchnia, która może posłużyć jako miejsce do przygotowania drinków lub strefa dekoracji.

Mobilny bar z otwartą klapą na której widnieje napis

Culaccino The Prosecco Van jest samowystarczalny. Może stanąć wszędzie ponieważ jest wyposażony w wewnętrzną jednostkę zasilania opartą na akumulatorach, może pracować w terenie przez ok. 12h bez doładowania!

Niebanalny wygląd, kompaktowy rozmiar i mobilność auta to jego kolejne auty. Dojedzie w każdy zakątek Polski i stworzy niezapomniany włoski klimat dla ciebie i twoich gości.

Profesjonalna obsługa zadba o miłą atmosferę, której dopełnieniem będzie aranżacja strefy wypoczynkowej wokół pojazdu (leżaki, stoliki, kwiaty).